Uniwersalne urządzenie do floatingu - uniFloat

wanna do floatingu unifloat

Jako pierwsi w Polsce produkujemy modułowe urządzenia floatingowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie projektowe oraz setki godzin floatingu za sobą. Doskonale wiemy jak powinna wyglądać przestrzeń do floatingu i w jaki sposób przebiegać sesja. Wszystkie nasze doświadczenia zawarliśmy w naszym produkcie.

Dlaczego urządzenie uniFloat? Jest najbardziej optymalnym i modułowym urządzeniem do floatingu. Dla osoby floatingującej liczy się przede wszystkim komfort oraz osiągnięcie efektu, który nasza kabina zapewnia.

Na czym polega uniwersalność naszego urządzenia?

Zależało nam, aby produkt uniFloat można było zamontować w każdym poczmieszczeniu, nawet w tych najmniej dostępnych. Od teraz korzystanie z floatingu w zaciszu własnego domu, a nawet mieszkania, nie stanowi żadnego problemu. Dzięki swoim rozmiarom i prostocie urządzenie wpasuje się w większość pomieszczeń.

Możliwość zastosowania przeszklenia frontowej ściany z uchylnymi drzwami wydzielonego pomieszczenia z wanną do floatingu, zapewniają niebywały komfort, intymność oraz poczucie bezpieczeństwa, docenione przez najbardziej wymagających.

Dźwięk i światło

Muzyka rozbrzmiewa w czystej jakości dźwięku z głośników umieszczonych powyżej i poniżej unoszącej się na wodzie osobie.

Przyjazne wnętrze pomieszczenia, oświetlone jest podwodnymi diodami LED w ciepłych odcieniach błękitu, czerwieni, zieleni lub innego wybranego koloru.

Urządzenie do floatingu od strony technicznej

Woda w naszych urządzeniach jest w 100% sterylna. Musimy stosować się do rygorystycznych przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny. Sami również chętnie korzystamy z floatingu, dlatego zależy nam na utrzymaniu bardzo wysokiej jakość i czystość wody. Z całą pewnością możemy stwierdzić, ze woda w naszym urządzeniu przewyższa standard wody basenowej czy jacuzzi.

Filtracja uniFloat

W naszym systemie filtracji uniFloat zastosowaliśmy najnowsze technologie czyszczenia i dezynfekcji wody bez korzystania szkodliwej chemii. Zastosowany przez nas system jest znacznie skuteczniejszy od ozonowania oraz lamp UV. System filtracyjny składający się z wysokowydajnej pompy odpornej na solankę, filtra zanieczyszczeń - 0,1 mikrona oraz wysoko skuteczny sterylizator wykorzystujący technologię utleniania fotokatalitycznego.

Podgrzewanie solanki i świeże powietrze

Zastosowaliśmy energooszczędny i bezgłośny system podgrzewania solanki, który działa również podczas sesji.

Filtracja powietrza z oczyszczaczem + aromaterapia. Nawiew grawitacyjny wspomagany jest mechanicznie. Załącza się podczas podniesienia się temperatury w pomieszczeniu, aby utrzymać największy komfort.

System sterowania uniFloat

Specjalnie stworzone od postaw sterowanie uniFloat umożliwia zarządzaniem całym naszym urządzeniem do floatingu oraz przebiegiem sesji. Specjalne oprogramowanie z którym z łatwością można ustawić przebieg sesji oraz odczytać wszelkie parametry takie jak temperatura solanki lub powietrza. Urządzeniem również możesz sterować z każdej części świata poprzez internet. Wszystko odbywa się to za pomocą dedykowanego panelu dotykowego z intuicyjnym, przejrzystym interfejsem lub z poziomu aplikacji na telefon. Dodatkowo w wannie umieszczony jest dotykowy panel za pomocą którego sterujesz muzyką i oświetleniem.Kontaktz Nami

  • info@floating.com.pl